Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мешканців громади на Харківщині просять сплатити мільйонні борги за "комуналку"

Фото: KHARKIV Today
Борг накопичився у жителів Красноградщини.

Жителів Красноградщини просять сплатити за спожиту воду.

Споживачі Красноградської громади не заплатили за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення 5,6 мільйона гривень.

Зокрема, у місті Красноград мешканці багатоквартирних житлових будинків заборгували за воду та водовідведення 3 570 798 гривень, одноквартирних житлових будинків — 1 520 493 гривні. У селі Піщанка борг по багатоквартирних житлових будинках складає 254 431 гривню, одноквартирних житлових будинках — 271 420 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лише 30% харків'ян платять за опалення та гарячу воду

У Красноградській громаді звернулися до мешканців із проханням погасити борги, оскільки від цього залежить стабільність надання комунальних послуг. Гроші, які отримують від споживачів, спрямовують на закупівлю запчастин для проведення ремонтів та зарплату співробітникам комунального підприємства.

"У споживачів також є обов'язок – своєчасно та в повній мірі вносити абонентську плату. В сьогоднішніх умовах абонентська плата є великою допомогою та підтримкою комунальних служб, які працюють у складних обставинах і потребують ресурсів для подальшої стабільної роботи підприємства, придбання запчастин для проведення ремонтних робіт, виплати заробітної плати працівникам, — зазначили в громаді. — Звертаємось до усіх, хто сьогодні має можливість оплатити послуги з водопостачання — зробіть це!".

Як писав KHARKIV Today, станом на 1 березня мешканці міста Лозова заборгували за комунальні послуги більше ніж 257 мільйонів гривень. Сюди входить, у тому числі заборгованість за минулі роки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.