Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Лише 30% харків'ян платять за опалення та гарячу воду

Фото: KHARKIV Today
"Харківські тепломережі" не можуть віддати борги за газ.

У цьому опалювальному сезоні "Харківські теплові мережі" недоотримали 70% коштів від споживачів.

Лише 30% харків'ян платять за опалення та гарячу воду. Через це комунальне підприємство не може розрахуватися з боргами за газ.

"Ми б могли закупити більше матеріалів, може, підвищити або виплатити премії працівникам, які себе якнайкраще проявили", — повідомив у коментарі "Суспільному" технічний директор "Харківських тепломереж" Євген Кауркін.

За його словами, під час воєнного стану підприємство не буде стягувати пеню з несумлінних споживачів, але закликає всіх харків'ян платити за послугу, бо від цього залежатиме якість ремонтних робіт. Опалювальний сезон в Харкові завершився 6 квітня. Гідравлічні випробування комунальники планують розпочати наступного понеділка, 10 квітня. Кількість пошкоджень на мережах у порівнянні з минулим сезоном зросла на 80% Далися взнаки аварійні відключення світла та ракетні обстріли об'єктів "ХТМ".

"Раптове зникнення електроживлення призводило до того, що всі електродвигуни, насоси зупиняються одномоментно, стається гідравлічний удар і по обладнання, і по мережах. Десь виникають дефекти — на розрив труба йде, десь горить обмотка, тому що двигуни потужні. Також ми втратили одну із турбін унаслідок такого блекауту. Все було відновлено", — каже Євген Кауркін.

Найближчим часом на підприємстві планують модернізувати 14 магістральних камер, замінити металеві труби на пластикові  за 83 адресами та реконструювати 12 центральних теплових пунктів із повною заміною обладнання.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.