Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мешканка окупованого міста на Харківщині сумувала за СРСР і пішла за російським паспортом

Фото: Харківська обласна прокуратура
Жінка виправдовувала війну та чекала на "освободітєлєй".

Прибічниця загарбників хоче, щоб російський паспорт став їй подарунком на день народження. 

55-річна Ірина Федоренко у Купʼянську дала інтерв’ю ЗМІ, в якому виправдовувала збройну агресію РФ та зазначала, що довго чекала на російських "освободителей". Крім того, вона звернулася до незаконної окупаційної влади, щоб отримати паспорт громадянина РФ. Стосовно жінки розпочали досудове розслідування за фактом виправдовування війни. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

"Я росіянка, я хочу додому. Я сподіваюся, у мене скоро день народження, якщо я встигну до дня народження — це буде найкращий подарунок", — розповіла мешканка Купʼянська на відео після того, як окупанти відсканували її відбитки пальців та сфотографували.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мешканка Харківщини проведе 15 років за ґратами за зраду України

Досудове розслідування стосовно жінки розпочали за ч. 3 ст. 436-2 Кримінального Кодексу України (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України).

Також досудове розслідування проводять за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального Кодексу України (колабораційна діяльність) стосовно 44-річного чоловіка, який добровільно зайняв посаду керівника окупаційної адміністрації у Куп’янську. Під час розслідування досліджують незаконні дії представників окупаційної влади щодо видачі російських паспортів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.