Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

08 квітня, 2021 - 15:10

Менше 30 ліжко-місць із киснем залишилося для хворих на коронавірус у Харківській області

У лікарнях регіону лікують майже 3400 хворих на коронавірус.

Для пацієнтів, хворих на коронавірус, і які потребують стаціонарного кисню, в лікарнях Харківської області є всього 27 місць.

Станом на 8 квітня на території регіону для надання допомоги хворим на COVID-19 є 4971 ліжко. На лікуванні в опорних лікарнях Харківської області — 3395 пацієнтів. Про це повідомили в Харківській обласній державній адміністрації.

Вранці 8 квітня в реанімаційних відділеннях цих лікарень було 213 чоловік, на апаратах штучної вентиляції легенів — 160 хворих.

"На сьогоднішній день стаціонарним киснем забезпечене 1161 ліжко. На них зараз знаходяться 1134 пацієнти. За рахунок потокового кисню і кисневих концентраторів всі місця для хворих на COVID-19 в області забезпечені подачею кисню", — розповіли в Харківській ОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Боротьба з COVID-19 в Харківській області. Перші пацієнти у шпиталі ветеранів та бочки, що недопливли

Нагадаємо, харків'яни з коронавірусом щодня звертаються до волонтерів благодійного фонду "Свої" в пошуках концентраторів і вільних місць в лікарнях.

Як писав KHARKIV Today, майже у 1500 жителів Харківської області за добу підтвердили коронавірус. Майже у 22 тисяч жителів регіону не знято діагноз COVID-19.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.