Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Майже 140 тисяч харків'ян звернулися за безкоштовним гарячим харчуванням

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Пункти видачі їжі працюють із 1 грудня.

Гарячу їжу в Харкові роздаватимуть до кінця зими.

За перший тиждень роботи пунктів видачі гарячого харчування у Харкові їжу отримали 138 871 людина. Про це повідомив харківський міський голова Ігор Терехов.

"Ми бачимо, що з кожним днем все більше харків'ян користуються нашою пропозицією. Це говорить про те, що рішення роздавати гарячу їжу було абсолютно правильним, і ми продовжуватимемо це робити до закінчення зими", — написав Терехов у своєму Telegram-каналі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як знайти магазини, "пункти незламності", лікарні та АЗС в Харкові без інтернету

Мер Харкова подякував працівникам шкіл, які роздають гарячі обіди, а також кухарям комунального підприємства "Комбінат дитячого харчування".

Раніше повідомлялося, що за день з арахунок міста їжу отримують 16-18 000 мешканців. Але чим холодніше надворі, тим більшим стане попит на цю послугу. Продуктами для приготування їжі Харків забезпечують волонтерські організації. У меня щодня перша і друга страви, а також хліб і напій. 

Як писав KHARKIV Today, гарячу їжу в Харкові почали видавати 1 грудня. Пунктами видачі стали 35 харківських шкіл. Отримати їжу можуть усі охочі. Пункти працюють щодня з 11:00 до 14:00. Із собою потрібно мати посуд.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.