Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як знайти магазини, "пункти незламності", лікарні та АЗС в Харкові без інтернету

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
У міськраді збираються друкувати буклети з корисними адресами.

Інформацію про магазини, ринки, поліклініки та "пункти незламності", які працюватимуть без світла та інтернету, можна завантажити на телефон у форматі PDF.

У міськраді зробили довідник корисних адрес, яким можна користуватися навіть за відсутності інтернету. Файли з адресами можна завантажити на телефон або комп'ютер через чат-бот "Харків — твій дім". Після авторизації у меню треба обрати  розділ "Інформація про об’єкти, що працюватимуть без електропостачання", а потім натиснути "Завантажити файли". Відкриється папка, де будуть усі необхідні списки. Усього їх 13: "Продовольчі магазини", "Непродовольчі магазини", "Ринки", "АЗС", "Поліклініки", "Лікарні", "Ветклініки та зоомагазини", "Аптеки", "Відділи поліції", "Джерела водопостачання", "Тимчасові маршрути", "Пункти незламності", а також "Інструкція завантаження".

У списках вказано адресу об'єкту та часи роботи, у "пунктах незламності" позначено, чи є там гаряче харчування, у списку продовольчі магазини позначені навіть овочеві та тютюнові кіоски. Інформація розбита по районах. 

пдф
Так позначена інформація про "пункти незламності". Фото: скрін документа

У міськраді попереджають — ці адреси можуть час від часу змінюватися.

"Інформація про графіки роботи закладів споживчого ринку була надана сторонніми суб'єктами і в разі виникнення надзвичайних ситуацій може бути змінена на розсуд керівництва таких суб'єктів", — кажуть в мерії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові починають працювати пункти видачі їжі

Найближчим часом на закладах торгівлі, які працюватимуть в екстремальних умовах, з'явиться наліпка "Працюємо без світла". У міськраді планують надрукувати буклети та постери з корисними адресами і розмістити їх у ЦНАПах, на станціях метро і в поліклініках.

ЦІ дані також можна знайти на інтерактивній мапі Харкова та на державному порталі
 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.