Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Лікаря Комаровського хочуть зробити почесним харків'янином

Евгений Комаровский. Фото: KHARKIV Today
Кандидатуру педіатра затвердили на засіданні експертної ради.

Рішення повинні прийняти на сесії Харківської міськради 14 липня.

15 червня на засіданні експертної ради було прийнято рішення про присвоєння звання "Почесний харків'янин" вісьмом кандидатам. Одного кандидата, автора пам'ятника Воїну-визволителю Ігоря Ястребова, відхилили через запізнення з подачею документів. Ще сім — не затвердили.

До списку включили педіатра, засновника однойменної клініки, телеведучого Євгена Комаровського. За всіх кандидатів голосували "пакетом". Чотирнадцять чоловік підтримали рішення про присвоєння, двоє утрималися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Харків помилився, держава помилилася", — Євген Комаровський про підготовку до пандемії

Нагадаємо, 21 квітня 2021 року Комаровський став гостем на сесії Харківської міськради. Близько години він читав лекцію депутатам про коронавірус та необхідність вакцинації. Раніше педіатр був агітатором Володимира Зеленського, але після передвиборчої кампанії розчарувався у ньому.

Раніше KHARKIV Today писав, що топонімічна комісія прийняла рішення щодо увічнення Геннадія Кернеса. Вона підтримала кандидатуру померлого мера на присвоєння звання "почесного". Питання буде винесене на сесію Харківської міськради 14 липня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.