Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Лікар Комаровський почитає вірші вбитого на Харківщині поета Володимира Вакуленка

Фото: Доктор Комаровский/Facebook
Він просить дітей зробити до них ілюстрації.

Відомий лікар та шоумен Євген Комаровський прочитає вірші поета Володимира Вакуленка, якого росіяни вбили під Ізюмом.

Про це Комаровський повідомив у своїх соцмережах. Він відібрав 16 віршів дитячого письменника і просить дітей зробити малюнки на кожні чотири строчки віршів. Ці ілюстрації стануть своєрідним відеокліпом, який вийде на каналі Євгена Комаровського на Youtube в рамках проєкту "Казки українською".

Список віршів можна подивитися на сторінці лікаря у Facebook, а малюнки він просить надсилати на пошту: hellodoc.komarovskiy@gmail.com

"Крім малюнків, мені потрібні будуть для підсумкового відео фото дітей — вік та ім'я, обов'язково, прізвище, місце проживання — бажано", — пише Комаровський.

Поет та дитячий письменник Володимир Вакуленко жив у селі Капитолівка Ізюмської громади, яка потрапила під окупацію на початку березня. 23 березня за ним прийшли російські військові, і з того часу чоловіка ніхто не бачив. Кілька місяців його вважали зниклим без вісті, але у листопаді завдяки ДНК-експертизі вдалося ідентифікувати його тіло. За даними слідства, Вакуленка вбили з пістолета пострілом у серце. Поховали письменника на кладовищі №2 у Харкові.  

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.