Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський лікар "поскаржився", що йому заборонили в'їзд до Росії

Заборона у соціальних мережах лікар прокоментував так: "Нагорода знайшла героя!".

Правду про російську агресію в Україні з вуст доктора країна-окупант назвала фейками.

Відомому харківському педіатру Євгену Комаровському заборонили в'їзд на територію Росії. Про це лікар повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Українському педіатру та телеведучому доктору Євгену Комаровському заборонили в'їзд до Росії з 25 березня. Роосійський суд заборонив Комаровському перетинати кордон через його публікації в соцмережах, де він поширював неправдиву інформацію про спецоперацію ЗС на Україні." , — йдеться у повідомленні одного з російських ЗМІ.

Сам лікар та його передплатники іронічно відреагували на заборону.

Євген Комаровський, коментуючи замітку про заборону в'їзду із засобів масової інформації, зазначив: "Нагорода знайшла героя!". Передплатники лікаря запропонували лікуватися окупантам собачою кропивою і прикладати літери "зє, ве, бе".

Правду про російську агресію в Україні з вуст доктора країна-оккупант назвала фейками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як мешканцям Харківської області отримати психологічну підтримку

Передплатниця доктора Anastasiya Ivanovskaya зазначила: "Дорогий наш лікарю, ви найкращий, дуже поважаємо вас! росіян все одно неможливо вилікувати".

Ще одна передплатниця Євгена Комаровського Larisa Koro зазначила, що "це справжнє визнання" і побажала доктору здоров'я, а передплатниця Irina Danilčenko попросила лікаря продовжувати розповідати правду про війну в Україні в соцмережах: "Дорогий Лікарю, Ви справжній герой!!! Продовжуйте свої виступи, вони дуже-дуже нам потрібні!!!Слава Україні!!!".

Публікація зібрала 2,9 тисячі коментарів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.