Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Лікарню у Вовчанську можуть перемістити через обстріли

Обстріл лікарні у Вовчанську 6 лютого. Фото: ДСНС
Росіяни регулярно обстрілюють медичний заклад.

Передислокація допоможе зберегти життя співробітників, а також медичне обладнання.

Російські окупанти постійно обстрілюють лікарню у місті Вовчанськ Чугуївського району. Тому зараз розглядається можливість переміщення цієї лікарні. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов у національному телемарафоні.

"Якщо ми говоримо про Харків та обласні заклади охорони здоров'я третинного, найвищого рівня, то там усе в нас іде за планом. Якщо ми говоримо про місто Вовчанськ, то хоча і там є лікарня другого рівня, місцева, однак вона знаходиться під постійними обстрілами, ми наразі думаємо про її переміщення задля того, щоб зберегти медичне обладнання і персонал", — сказав Синєгубов.

Голова ХОВА пояснив, що первинний рівень надання медичної допомоги залишається, й люди зможуть і надалі отримувати допомогу.

"Однак на цих безпосередньо територіях ми залишаємо, враховуючи військову обстановку, первинний рівень надання медичної допомоги, люди зможуть звернутися, у випадку чого, якщо це буде більш складний випадок, то екстрена швидка медична допомога доставить хворого до найближчого закладу охорони здоров'я", — розповів Олег Синєгубов.

Нагадаємо, ввечері 6 лютого окупанти відкрили вогонь по прикордонному Вовчанську. Під удар потрапила лікарня. На даху двоповерхової будівлі сталася пожежа на площі 150 квадратних метрів. У цей час у сховищі лікарні перебували люди, які зазвичай ховалися там від ворожих обстрілів.

Як писав KHARKIV Today, про можливу передислокацію лікарень Олег Синєгубов повідомляв ще на початку лютого, після обстрілу Харкова. Він розповів, що ціллю ракети, яка влучила у чотириповерховий будинок в центрі Харкова 29 січня, була лікарня.

Військових там не було, проте окупанти обирають за цілі саме лікарні. Тому розглядається можливість передислокації деяких лікарень, оскільки Росія може вдарити по будь-якому центру надання медичної допомоги, однак зупинити надання послуг по всій Харківщині не можна.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.