Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Лікарню і стадіон хочуть збудувати у Харкові наступного року

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
У облраді хочуть розбудувати Обласну клінічну лікарню.

У Харківській облдержадміністрації сподіваються у 2022 році реконструювати Обласну клінічну лікарню та збудувати стадіон на П'ятихатках.

Гроші на це у ХОДА планують отримати з державного бюджету у рамках "Великого будівництва". На сесії 25 листопада депутати облради проголосували за створення проєктно-кошторисної документації. Обласна клінічна лікарня має шанси стати одним із головних об'єктів реконструкції.

"Потрібен не тільки ремонт, а й будівництво нової Обласної лікарні. Ми хочемо зробити великий хаб, бо зараз там багато таких корпусів, і пацієнт має взимку переходити з одного в інший, а це не відповідає жодним нормам лікарень 21 століття. Тому ми мріємо побудувати там велику, красиву, функціональну лікарню. Територія там велика і дозволяє це зробити", — розповів тимчасовий виконувач обов'язків голови ХОДА Олександр Скакун.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що завершать за програмою президента в області до кінця року

За його прогнозами, будівництво розпочнеться на початку 2022 року, проєкт уже є.

Також Олександр Скакун навесні 2022 року анонсував будівництво великого стадіону у П'ятихатках. Там є старий зруйнований стадіон, який планували відреставрувати до Євро-2012, але ці плани не здійснилися.

"Ми мріємо бачити там комплекс Олімпійського резерву, тому розробляємо проєктно-кошторисну документацію", — розповів Скакун.

Новий стадіон наступного року планують збудувати і у Краснограді. Ці проєкти ще доведеться представити у Києві та отримати на них фінансування у рамках президентської програми.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.