Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Київському батальйону, який боронить Харків, потрібні люди

Фото: Facebook/130 ТРо міста Києва
Шукають психологічно витривалих бійців.

Беруть людей із доброю фізичною підготовкою та бажанням бити окупантів. 

Київські тероборонівці на півночі Харківщини готуються до контрнаступу. Бойова бригада накопичує зброю, боєприпаси, а бійці вдосконалюють навички на полігоні і шукають мотивованих побратимів. 

"Зараз потрібні люди, які психологічно витривалі. Навчити можна всьому", — розповів інструктор 130 батальйону ТРо Києва "Кум". 

Головні вимоги до новобранців: добра фізична підготовка, високий моральний дух, та бажання захищати Україну. 

130 окремий батальйон територіальної оборони Збройних Сил України з перших днів війни бере безпосередню участь у бойових діях на першій лінії. У лавах батальйону —  професійні та досвідчені розвідники та аеророзвідники, протитанкісти, фахівці ППО та зенітно-артилерійського озброєння, снайпери, спеціалісти із оборонних та штурмових дій.

"Вступаючи до наших лав, ви вступаєте на дійсну військову службу із відповідним набором зобов’язань із оборони суверенітету України та забезпеченням від держави", — поінформували там.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Недалеко від кордону з Харківщиною знайшли базу окупантів із технікою

Тих, чий намір стати військовим або перейти до батальйону з іншої частини — виважене та вмотивоване рішення, готових встати пліч-о-пліч із бійцями, які виконують бойові задачі на сході України, — просять заповнити анкету за посиланням. Обіцяють зв’язатися найближчим часом для співбесіди.

Нагадаємо, київські тероборонівці були на підсиленні оборони Харківщини понад три місяці. Бійці здійснювали оборонні дії, утримуючи контроль над населеними пунктами Харківської області, щоб не допустити просування сил ворога углиб країни. Зараз батальйон вивели на планову ротацію. Серед тих, хто воює у 130 батальйоні ТРо Києва — співак Тарас Тополя, також там служив лідер партії "Демократична сокира" Юрій Гудименко, він дістав поранення. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.