Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Недалеко від кордону з Харківщиною знайшли базу окупантів із технікою

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Виведені приблизно 300 одиниць техніки.

Британська розвідка зафіксувала проблеми РФ із відновленням пошкодженої техніки.

Нову ремонтну базу помітили 18 липня недалеко від кордону Харківщини з Російською федерацією, повідомляє у Твіттері Міноборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки. Побиту в Україні техніку накопичили на хуторі Барвінок (Бєлгородська область, Валуйський район, за 10 кілометрів від кордону). Саме тут окупанти намагаються відновити свій металобрухт, щоби знову ввести його на поле бою.

"На додаток до добре задокументованих кадрових проблем у росіян продовжуються труднощі з вилученням (з полю бою – ред.) і ремонтом тисяч бойових машин, які були пошкоджені під час боїв в Україні, - йдеться в повідомленні. Там знаходилося щонайменше 300 пошкоджених машин, у тому числі основні бойові танки, бронетранспортери та вантажівки загальної підтримки".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія використовує міжнародний аеропорт "Бєлгород" з військовою метою. Про це писали "Схеми" з посиланням на знімки аеропорту в Бєлгороді з авіацією та військовою технікою, які зафіксував супутник Planet Labs. Судячи зі знімків, на території аеропорту "Бєлгород" 14 травня перебували вісім гелікоптерів та кілька автомобілів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.