Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові прооперували пораненого лідера Демсокири

Фото: соцмережі.
Молодший сержант Юрій Гудименко отримав поранення під час артилерійського обстрілу.

Засновника "Демсокири" прооперували, загрози життю немає.

27 червня на Харківщині під час артилерійського обстрілу був поранений Юрій Гудименко. Про це повідомила його дружина Наталія Смаглюк.

"Стан стабільний. Почуття гумору і кінцівки збережені", - написала Смаглюк.

У партії повідомили, що наразі Юрій перебуває у госпіталі, його стан стабільний. За інформацією волонтерів, Гудименко був поранений у ногу, операція пройшла успішно.

Гудименко пішов на фронт у лютому, у квітні передислокувався на Слобожанський напрямок.

Останній уого допис на Фейсбуці датований 26 червня. Гудименко писав про то, коли може закінчитися російська війна в Україні.

"Відповідь "ніколи" вам не подобається (хоча це правильна відповідь, такий сюрприз). Тоді даю вам більш конкретну відповідь. Війна закінчиться, коли ми їх усіх вб‘ємо. І під "ми" я маю на увазі не тільки ЗСУ, не тільки Нацгвардію, прикордонників, Нацпол, СБУ і так далі. Під "ми" я розумію взагалі всіх українців. Тому що росіяни прийшли сюди не за тим, щоб перемагати нашу армію. Вони прийшли сюди, щоб вбити нас усіх. А для того, щоб вбити нас усіх, їм спочатку треба перемогти нашу армію, ось і все. Вони прийшли вбити всіх нас. Щоб цього не сталося, ми повинні вбити всіх їх. Дуже проста математика. Або/або. Або ми, або вони", - писав Юрій Гудименко.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.