Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Компанії, пов'язані з Ярославським, не сплатили податків на 20 мільйонів гривень

Бюро економічних розслідувань відкрило кримінальне провадження.

Порушення виявили на одному з підприємств у сфері гірничодобувної промисловості.

Бюро економічної безпеки викрило компанію українського бізнесмена в ухиленні від сплати податків на 20 мільйонів гривень. За інформацією видання "Українська правда", ці компанії належать Олександру Ярославському.

Як повідомили у Бюро економічної безпеки, одне з підприємств напряму належить "відомому українському бізнесмену", інше — опосередковано, через пов'язану компанію. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківський бізнесмен більше не мільярдер

Слідство встановило, що співробітники підприємства гірничодобувної промисловості у 2021 та 2022 роках внесли в документацію інформацію про закупівлю газоподібних енергоресурсів у іншої компанії та ухилилися від сплати податку на 20 мільйонів гривень.

"Обидві компанії утворюють єдиний суб’єкт господарювання у розумінні статті 1 Закону України "Про захист економічної конкуренції". Зазначена інформація підтверджується висновками фахівців Департаменту аналізу інформації та управління ризиками БЕБ", — зазначили у Бюро економічних розслідувань. 

Розслідування проводять за кримінальним правопорушенням, передбаченим ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів) Кримінального кодексу України.

Як писав KHARKIV Today, 12 липня Олександр Ярославський в'їхав в Україну через Словаччину. Після перетину кордону він мав прийти на допит в Офіс генпрокурора як свідок по справі про смертельну ДТП.

Нагадаємо, 9 лютого пізно ввечері на дорозі Київ — Харків — Довжанський водії, що проїжджали повз, виявили тіло чоловіка. Слідчі на місці знайшли номерний знак машини Mersedes-Benz G63, який належить бізнесменові Олександру Ярославському. Потім він відлетів до Лондона.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.