Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Колишній командир взводу батальйону "Харків-1" загинув на Донбасі

Максим Кокшаров
У Максима Кокшарова залишилися дружина і син.

Друзі просять допомогти сім'ї загиблого воїна.

Про загибель Максима Кокшарова повідомив волонтер Іван Діденко 24 березня. Ветеран АТО служив на Донеччині під час вторгнення російської армії.

"Макса я знаю з 2014 року. Під час так званої "російської весни", вісім років тому, він записався до лав самооборони. Його одразу поставили головним по Холодногірському району (тоді ще Ленінському). Після цього він встиг побути у лавах батальйону "Харків" -1". Начальником поліції м. Щастя. Далі він захищав Україну вже у ЗСУ у 54-й бригаді", — написав волонтер у Facebook.

23 березня ворожа артилерія накрила позиції біля Мар'їнки та Красногорівки Донецької області.

"Наші співчуття рідним та близьким. У Героя залишилися вдова і син. Ми максимально допомагатимемо", — повідомив волонтер.

Для тих, хто хоче приєднатися до допомоги сім'ї, Іван Діденко залишив номер банківської картки сина Максима Кокшарова Олексія Кокшарова.

5168 7559 0957 6197 "Приватбанк", Кокшаров Олексій Максимович.

Нагадаємо, що Максим Кокшаров був на Майдані з першого дня. Після цього він прийшов у батальйон "Харків-1", згодом став командиром взводу, до цього у правоохоронних органах ніколи не працював. Під час теракту біля Палацу спорту 22 лютого 2015 року боєць батальйону "Харків-1" Максим Кокшаров разом з рештою міліціонерів йшов на чолі колони і отримав поранення в ногу.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.