Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Колишній харківський депутат, якого ув'язнили, подав скаргу у Верховний суд

Фото: "Громадське"
Скарга залишена без руху.

Фазіля Аббасова ув'язнили на 3,5 року, він із вироком не погодився та подав касаційну скаргу.

У середу 30 серпня Касаційний кримінальний суд України, що входить до складу Верховного суду, ухвалив рішення про залишення скарги адвоката ексдепутата Харківської міськради Фазіля Аббасова без руху. Про це пише "Слово і діло" з посиланням на відповідне рішення.

"Касаційну скаргу захисника засудженого [Фазіля Аббасова — ред.] на вирок Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду від 11 серпня 2023 року залишити без руху і встановити йому строк для усунення зазначених в ухвалі недоліків — 15 днів із дня отримання копії цієї ухвали", — постановив Касаційний кримінальний суд.

Нагадаємо, у 2016 році Фазіль Аббасов був директором комунального підприємства "Комплекс з вивозу побутових відходів" і депутатом Харківської міської ради. Це комунальне підприємство оголосило тендер щодо придбання обладнання, однак переможцем на аукціоні була визнана фірма, підконтрольна Аббасову. Окрім цього, Аббасов змінив документацію, й комунальне підприємство отримало іншу продукцію. Через це він завдав збитків на мільйон гривень.

Наприкінці вересня 2022 року Вищий антикорупційний суд визнав Фазіля Аббасова невинуватим у зловживанні службовим становищем через неприпустимість доказів проти нього. За даними Харківського антикорупційного центру, суд виправдав ексдиректора КП через помилки слідчих. Однак Спеціалізована антикорупційна прокуратура не погодилася із вироком і подала апеляційну скаргу

11 серпня 2023 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду частково задовольнила апеляцію прокурора та визнала винним Аббасова. Його позбавили волі на 3,5 року. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.