Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

САП оскаржила виправдальний вирок для харківського ексдепутата

Фазіль Аббасов. Фото: Харківська міська рада
Із рішенням суду щодо справи Фазіля Аббасова не згодна Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Раніше суд визнав ексдиректора КП "Комплекс з вивозу побутових відходів" та колишнього депутата Харківської міськради Фазіля Аббасова невинуватим у зловживанні службовим становищем.

САП подала апеляційну скаргу на вирок суду першої інстанції, яким виправдано колишнього депутата Харківської міської ради — ексочільника одного з комунальних підприємств Харкова. Про це повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі. 

"Прокурор САП не погоджується з таким рішенням суду і буде відстоювати свою позицію у суді апеляційної інстанції", — пояснили там.

Під час досудового розслідування прокурори САП та детективи Національного антикорупційного бюро України зібрали достатньо доказів для звернення до суду з обвинувальним актом про вчинення вказаною особою злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, а саме зловживання службовим становищем, що завдало збитків на суму майже мільйон гривень.

"Так, встановлено, що у 2016 році директор комунального підприємства, який на той момент також був депутатом міськради, за результатами проведених державних закупівель відповідного обладнання, діючи в інтересах підконтрольної йому юридичної особи та всупереч законодавства, вніс зміни до тендерної документації. Як наслідок, комунальне підприємство отримало продукцію, яка не відповідала вимогам, встановленим у тендерній документації. Такі зловживання директора завдали комунальному підприємству збитків на суму близько мільйона гривень, саме стільки коштів безпідставно отримала фірма-переможець за постачання обладнання. При цьому, як встановило слідство, частина цих коштів після отримання була перерахована фірмою-постачальником на рахунки компанії, бенефіціарним власником якої був директор комунального підприємства", — пояснили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутата Харківської міськради судитимуть за привласнення мільйонів на будівництві

Нагадаємо, наприкінці вересня Вищий антикорупційний суд визнав Фазіля Аббасова невинуватим у зловживанні службовим становищем через неприпустимість доказів проти нього. За даними Харківського антикорупційного центру, суд виправдав ексдиректора КП через помилки слідчих. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.