Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

27 квітня, 2021 - 11:13

Коли автономні тролейбуси вийдуть на нові маршрути в Харкові

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Один з маршрутів планують запустити в найближчі два тижні.

Зараз тролейбуси на автономному ходу курсують на Північній Салтівці, до Жихаря і П'ятихаток.

Найближчим часом нові тролейбуси з запасом ходу почнуть курсувати до Рогані, потім в селище Жуковського. Про це 26 квітня повідомив заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури Євген Водовозов.

Він уточнив, незначні збої в роботі цих тролейбусів бувають. Виробник на них дуже оперативно реагує.

"Готуємося виїхати до Рогані, у нас вже підготовка йде, буквально два тижні максимум і поїдемо. Потім "Горизонт", далека частина селища Жуковського" — пояснив Водовозов.

За його словами, на даний момент в місті є 21 тролейбус з запасом автономного ходу, всього на маршрути планують вивести 51.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тривожну кнопку тестують в харківських трамваях і тролейбусах

Нагадаємо, всі тролейбуси Харків повинен отримати до кінця 2021 року на умовах фінансового лізингу. Термін лізингу — не більш 60 місяців з дати, визначеної договором. Вартість предмета лізингу — не більше 520 мільйонів гривень. Авансовий платіж повинен становити не менше 20% від вартості предмета лізингу з ПДВ. Лізингові платежі повинні здійснювати щомісяця, а тіло — рівномірними частинами відповідно до умов договору фінлізингу. Гроші на відшкодування вартості тролейбусів повинні бути передбачені при формуванні бюджету Харкова на 2020-2024 роки.

Як писав KHARKIV Today, на початку квітня тролейбус з автономним ходом з'єднав П'ятихатки і площу Свободи. У грудні 2020 року тролейбуси з автономним ходом почали курсувати від центру міста до Жихаря. За два місяці до цього такі "рогаті" з'єднали станцію метро "Героїв Праці" і Північну Салтівку.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.