Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Колаборантка з Харківщини стала учителькою інформатики у київській школі

СБУ викрила колаборантку.

Жінка робила російські "методички" для вчителів на Куп'янщині, а після деокупації міста виїхала, отримала статус ВПО та почала викладати у столиці.

Співробітники Служби безпеки України викрили колаборантку з міста Куп'янськ, яка працювала учителем київської школи. До повномасштабної війни жінка була директором Центру професійного розвитку педагогічних працівників Куп'янської міської ради, а під час окупації міста перейшла на бік російських загарбників. У липні 2022 року продовжила працювати у цьому Центрі, який уже був захоплений окупантами, розробляла російські "методички" для учителів місцевих шкіл.

"У брошурах фігурантка вимагала від педагогів повністю перейти на російські "стандарти" освіти. Так, наприклад, вона детально описувала ворожу методику викладання учням сфальсифікованої історії становлення Української Державності. Також на сторінках видання колаборантка вчила, як виправдовувати збройну агресію рф та "пояснювати" воєнні злочини рашистів", — розповіли в СБУ.

Крім того, жінка їздила на зустріч із так званим "першим заступником міністра освіти "ЛНР" для впровадження "нововведень", у проросійських ЗМІ та соцмережах висвітлювали цей візит.

Після деокупації Куп'янська зрадниця поспіхом переїхала до столиці, оформилася як внутрішньо переміщена особа та за деякий час влаштувалася до школи у Дніпровському районі Києва. Вона стала учителькою інформатики.

Учительку підозрюють у колабораційній діяльності, їй загрожує до десяти років ув'язнення та конфіскацію майна. Слідчі перевіряють причетність жінки до розповсюдження російської пропаганди серед учнів у Києві.

з

Зазначимо, мова йде про директорку Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ольгу Молчанову. Вона разом з іншими колаборантами їздила до так званого "Міністерства освіти "ЛНР".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.