Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Книжка вбитого росіянами письменника Володимира Вакуленка буде перевидана

Фото: Видавництво Старого Лева
"Татусева книга" — найвідоміше видання автора.

"Видавництво Старого Лева" перевидасть книжку письменника Володимира Вакуленка, якого росіяни вбили в Ізюмі.

Про це видавництво повідомило на офіційній сторінці у Facebook.

"Татусева книга" — одна із найпопулярніших збірок дитячого автора. Вперше вона побачила світ т у 2014 році. Таке рішення видавці ухвалили, щоб підтримати родину письменника, перш за все — його сина Віталія, у якого діагностовано аутизм. 

"До останнього моменту я трималася за нитку надії, що Володя живий.  Ми давно хотіли перевидати його "Татусеву книгу", але сподівалися, що Володя живий і сам підпише договір на перевидання. Сьогодні я розмовляла по телефону з його мамою, Оленою Григорівною, і ми домовилися, що книжка якомога швидше піде до друку. Ми хочемо хоч у такий спосіб підтримати родину Вакуленків і перш за все Віталіка, в якого не залишилося тата, який любив його понад усе, але залишаться татові вірші, присвячені йому, — говорить Мар’яна Савка, письменниця й головна редакторка видавництва. 

Увесь прибуток від майбутнього видання буде передано родині Володимира Вакуленка, його батькам та сину Віталіку.

23 березня російські військові забрали Володимира з його дому в селі Капитолівка під Ізюмом, і з того часу його ніхто не бачив. Після звільнення міста у лісі знайшли велике поховання. Працівники поховальної бригади передали слідчим списки похованих. Вакуленко значився там під номером 319. ДНК-експертиза підтвердила, що в могилі знаходилось саме тіло письменника. Слідчі встановили, що Вакуленка застрелили з пістолета Макарова. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.