Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Кличко впевнений, що вторгнення до Харківської області не буде

Фото: Киевский городской совет
Мер Києва і голова Асоціації міст України висловив підтримку Харківській області.

Асоціація міст України проведе засідання з тероборони після заяв про можливе вторгнення Росії.

Мер Києва і голова Асоціації міст України Віталій Кличко заявив, що нападу на Харків не буде та ініціював проведення засідання правління Асоціації міст України 28 січня, де обговорять заходи щодо організації територіальної оборони кожної області та міста.

"На тлі обговорення останніми днями заяв щодо нібито ймовірного захоплення російським агресором Харкова, як голова Асоціації міст України, від імені Асоціації міст України хочу висловити місту Харкову підтримку та переконання, що жодного захоплення не буде. Бо за Харковом — вся Україна!", — зазначив Кличко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Готовність Харківської області до можливого вторгнення. Все, що відомо наразі

Кличко нагадав, що, окрім Харківської області, прикордонними є Донецька, Луганська, Чернігівська, Сумська та Херсонська області. Від їхньої безпеки та обороноздатності залежить безпека інших регіонів. Тож, мер Києва закликав місцеву владу обговорити питання тероборони.

"Сьогодні для захисту української держави вкрай важливими є чітка координація дій, спільна робота та єдина позиція місцевої влади та центральної, — підкреслив Кличко. — Єдність, витримка, спокій та взаємопідтримка — головне під час таких складних випробувань для країни".

Як писав KHARKIV Today, 19 січня Володимир Зеленський у своєму відеозверненні заявив, що Україна не хоче війни, але має бути до неї готовою, українців заспокоїв. Однак в інтерв'ю The Washington Post припустив, що Росія може окупувати Харків. Харківський міський голова Ігор Терехов запевнив: у Харкові не буде війни, місто залишиться українським, його не дадуть захопити. Те саме сказав голова ХОДА Олег Синєгубов про область. 

Пізніше речник Президента України Сергій Никифоров, коментуючи слова президента Володимира Зеленського про те, що Росія може окупувати Харків, повідомив, що "це був просто приклад, "гіпотетичний сценарій", а саму фразу висмикнули з інтерв'ю.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.