Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Кіт харківського депутата заважав прямому ефіру

Кіт увірвався в прямий ефір під час виступу заступника міністра внутрішніх справ.

Антон Геращенко розповідав про справу 24-річного ветерана АТО Андрія Пекельного, коли на екрані з'явився кіт.

6 травня під час виступу заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка в прямому ефірі програми "Народ проти" з'явився кіт. Відео опублікувала ведуча програми Наталя Влащенко.

Антон Геращенко вийшов у прямий ефір за допомогою відеозв'язку. На початку виступу заступник міністра внутрішніх справ був напруженим: ведуча задавала питання про розслідування справи з приводу графіті на Офісі президента (зокрема, свастики), проте Геращенко не зміг відповісти і попросив надсилати йому питання заздалегідь. Але обстановку розрядив кіт.

Після цього заступник міністра став розповідати про інцидент в Тернопільській області — коли 2 травня в селі Глещава на дискотеці 24-річний ветеран АТО Андрій Пекельний зробив зауваження молодим людям, а коли повернувся додому, ті увірвалися до його будинку і стали бити. Пекельний, захищаючись, поранив ножем одного з нападників, той відбіг на кілька метрів і помер. Пекельному вручили підозру, але міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звернувся до правоохоронців з проханням ретельно розслідувати справу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На сесію міськради в Харківській області замість депутатів прийшов Кузя

Під час цього коментаря на екрані з'явився хвіст, що розсмішило Антона Геращенка і присутніх у залі. Заступник міністра спробував прибрати від екрану хвіст, але кіт не дозволяв цього зробити.

"Цей хлопець захистив себе. Взяв ніж і вдарив одного з нападників. На жаль, він помер. Їм обом було 24 роки, народилися в один день, — пояснив Геращенко. — І прокуратура, і поліція дуже швидко прийняли рішення, і за 24 години пред'явили підозру про перевищення заходів самозахисту. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зробив політичну заяву і звернувся до поліції і прокуратури з тим, щоб ця справа розглядалася ретельно. Тому що не можна відразу називати ту чи іншу людину підозрюваним так швидко, не подивившись на всі обставини справи. Тому цю справу направлять до Центрального управління поліції в Києві, і разом з Генеральною прокуратурою буде прийматися рішення".

Заступник міністра внутрішніх справ взяв на руки улюбленця, який намагався його відвернути від виступу, і показав глядачам.

"Вирішив хвостом так ... Заважає", — сказав Геращенко.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.