Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Хто може стати новим головою Харківської облради

Александр Попов. Фото: KHARKIV Today
Фракція "Слуги Народу" визначилася з кандидатом на посаду.

Голові Харківської облради Артуру Товмасяну пред'явили підозру в отриманні хабара.

Депутати Харківської облради ініціювали скликання позачергової сесії, на якій можуть змінити голову Харківської облради. Про це повідомив депутат облради від "Слуги Народу", заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Роман Семенуха, передає "Суспільне". 

"Ми звернулися до колег з інших фракцій скликати сесію, оскільки її повинні скликати третина депутатів", — пояснив Семенуха.

Коли може відбутися позачергова сесія, невідомо. За словами депутата, тривають перемовини серед фракцій.

"Репутаційно це не є хороша історія, тому ми вийшли з такою пропозицією", — сказав депутат.

"Слуга Народу" визначилася з кандидатом на посаду голови Харківської облради — це депутат, заступник голови комісії з питань планування соціально-економічного розвитку регіону Олександр Попов (перший заступник голови правління АТ "ФЕД").

"Це рішення колегіальне. У нього є управлінський досвід", — повідомив Роман Семенуха.

Відзначимо, 41-річний Олександр Попов — син голови правління АТ "ФЕД" Віктора Попова. Кандидата на посаду голови Харківської облради обрали депутатом облради у жовтні 2020 року від фракції "Слуга Народу". Олександр Попов — кандидат економічних наук за спеціальністю "економіка праці, соціальна економіка і політика", працював на держпідприємствах Харківський машинобудівний завод "ФЕД" і "Антонов". У 2009 році під його керівництвом укомплектували перший серійний літак Ан-148.

Як писав KHARKIV Today, 4 серпня прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури вручив підозру голові Харківської облради Артуру Товмасяну про отримання хабара у розмірі 1,05 мільйона гривень. За версією слідства, на початку 2021 року Товмасян зі своїм заступником вимагав та отримав гроші від керівника обласного підприємства за його незвільнення з посади. У тій же справі раніше підозру вручили  заступнику голови Харківської облради і його спільникові — адвокату.

Члени обласної фракції "Слуги Народу" одноголосно виключили підозрюваного у вимаганні Артура Товмасяна з фракції.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.