Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

12 травня, 2021 - 10:48

Хто може очолити Управління у справах ветеранів у Харківській області

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
З'явився кандидат на посаду начальника Управління у справах ветеранів.

У березні цього року створили Управління у справах ветеранів Харківської облдержадміністрації.

Олег Пуль хоче стати начальником Управління у справах ветеранів Харківської обласної державної адміністрації. Відповідну декларацію Пуль опублікував на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

У декларації Пуль вказав, що в минулому році працював головним спеціалістом відділу зі зв'язків з громадськістю управління внутрішньої політики Департаменту масових комунікацій і забезпечення доступу до публічної інформації Харківської обласної державної адміністрації.

Відзначимо, Управління у справах ветеранів Харківської облдержадміністрації створили 11 березня 2021 року. Розпорядження про затвердження положення "Про Управління у справах ветеранів ХОДА" голова Харківської ОДА Айна Тимчук підписала 2 квітня.

У положенні сказано, що основні завдання Управління — сприяння ветеранам війни, постраждалим учасникам Революції Гідності, членам сімей ветеранів війни у реалізації їх законних прав і гарантій, налагодження та забезпечення дієвих механізмів комунікації з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями ветеранів війни, удосконалення системи соцзахисту.

Згідно з декларацією, кандидат на посаду начальника Управління у справах ветеранів Олег Пуль у минулому році у Департаменті масових комунікацій заробив 129 110 гривень, ще 77 486 гривень вказав як зарплату в ХОДА.

Пуль задекларував спільну власність (з Тетяною Блажко) — квартиру в Харкові, а також квартиру подружжя. Автомобілі та грошові активи не вказані.

Як писав KHARKIV Today, звільнений Кучером чиновник хоче працювати у Харківській обладміністрації.

Володимир Наконечний хоче стати начальником Управління транспорту Харківської облдержадмінстрації, яке створили в квітні 2021 року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.