Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Хочемо, щоб наступний рік став роком "Великого будівництва" у Харківській області — Скакун

Александр Скакун (слева). Фото: ХОГА
Олександр Скакун розповів про плани щодо будівництва об'єктів інфраструктури, медицини і спорту.

За програмою президента планують збудувати стадіон у П'ятихатках, комплекс олімпійського резерву та обласну клінічну лікарню.

Тимчасовий виконувач обов'язків голови Харківської обласної державної адміністрації Олександр Скакун хоче, щоб у регіоні наступного року відремонтували та збудували великі інфраструктурні та спортивні об'єкти за президентською програмою "Велике будівництво". Про це повідомили у ХОДА.

"Ми хочемо, щоб наступний рік — це був справді рік "Великого будівництва" у регіоні. Ми мріємо про великі інфраструктурні та спортивні об'єкти", — сказав Скакун.

Кошти на розробку проєктно-кошторисної документації на будівництво нових об'єктів передбачили в обласному бюджеті, коли внесли відповідні зміни на сесії 25 листопада. На будівництво кошти направить держава.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що завершать за програмою президента у Харківській області до кінця року

Один із таких об'єктів — стадіон у П'ятихатках, який зруйнували до Євро-2012, щоб збудувати новий стадіон. Проте будівництво так і не розпочалося, на місці залишились руїни. Проєктно-кошторисну документацію для об'єктів будівництва за президентською програмою вже розробляють, проєкти пропонуватимуть у Києві.

"Дуже важливо там відновити для великого мікрорайону цей стадіон. Більше того, там є ще більша територія, ми мріємо про комплекс Олімпійського резерву, і бачимо його саме там, тому ми розробляємо проєктно-кошторисну документацію. Це буде дуже дорога проєктно-кошторисна документація. Але розробляємо і захищатимемо її у Києві. Я впевнений, що з весни 2022 року ми почнемо будувати там таку дуже солідну споруду", — зазначив Скакун.

За президентською програмою також планують збудувати нову обласну клінічну лікарню, оскільки, за словами Скакуна, нинішня система лікарні не відповідає нормам лікарень 21 століття. Розпочати розробку проєктно-кошторисної документації планують найближчим часом, а будівництво с у 2022 році.

"Ми мріємо побудувати там велику, красиву, дуже функціональну лікарню. Територія там велика, тому це можна зробити",

За президентською програмою також планують збудувати нову обласну клінічну лікарню, оскільки, за словами Скакуна, нинішня система лікарні не відповідає нормам лікарень 21 століття. Розпочати проектно-кошторисну документацію планують найближчим часом, розпочати будівництво — 2022 року.

"Ми мріємо побудувати там велику, красиву, дуже функціональну лікарню. Територія там велика, тому це можна зробити", — сказав Скакун.

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.