Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харкову повернули частину дороги, яку перетворили на парковку

Фото: Стройобзор
Земельна ділянка коштує понад 2 мільйона гривень.

Підприємець був орендарем землі 16 років. 

Господарський суд Харківської області задовольнив позовну заяву в інтересах Харківської міської ради до підприємця про розірвання договору оренди землі та повернення земельної ділянки вартістю понад 2 мільйона гривень. Про це повідомила Харківська обласна прокуратура. 

"Встановлено, що між Харківською міською радою та одним із підприємців у 2006 році було укладено договір оренди земельної ділянки, розташованої по проспекту Науки у Харкові, для будівництва офісної будівлі та її подальшої експлуатації. Проте орендарем з 2006 року жодної будівлі не збудовано. Замість цього орендована земельна ділянка разом із фрагментом проїжджої частини дороги огороджена металевим парканом та використовувалася як автостоянка. Також орендарем порушувалися істотні умови договору оренди землі в частині своєчасної та в повному обсязі сплати орендної плати. Вказані порушення стали підставою для направлення окружною прокуратурою позову до суду", — пояснили там.

Наразі Господарський суд Харківської області задовольнив позовну заяву в повному обсязі. Триває строк на апеляційне оскарження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові вимагають повернути землю під торговий центр вартістю 115 мільйонів гривень

Нагадаємо, у лютому 2021 року було відомо, що позовна заява щодо повернення ділянки землі площею 11 соток на проспекті Науки, 25  знаходилася на розгляді в суді. Ще у 2019 році харківʼяни зверталися до мерії з петицією, у якій просили просили прибрати тимчасовий дерев'яний тротуар та зробити повноцінну пішохідну зону.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.