Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові вимагають повернути землю під торговий центр вартістю 115 мільйонів гривень

Фото: Харківська обласна прокуратура
Дозвіл на будівництво торгового центру скасований.

Компанія-банкрут не сплачує орендну плату за користування землею.

Салтівська окружна прокуратура Харкова направила до суду позов до компанії про розірвання договору оренди та повернення Харківській міськраді земельної ділянки по проспекту Ювілейному. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Як установили слідчі, земельну ділянку товариству з обмеженою відповідальністю надала в оренду Харківська міська рада. Площа ділянки складає 2,3 гектара. Надана вона була для будівництва та подальшого обслуговування універсального оптово-роздрібного торговельного центру з автостоянкою.

Однак у подальшому дозвіл на будівництво був скасований. Компанія продовжувала використовувати землю, оренду не сплачувала. Крім того, її було визнано банкрутом, й наразі триває ліквідаційна процедура.

"Договір оренди припинено не було, і ТОВ продовжувало використовувати земельну ділянку вартістю 115 мільйонів гривень, не сплачуючи орендну плату, чим порушило вимоги Закону України "Про оренду землі", — пояснили в прокуратурі. — Господарський суд, у провадженні якого перебуває справа про банкрутство, в межах цієї справи вирішує всі майнові спори, тому Салтівською окружною прокуратурою міста Харкова направлено позов до Господарського суду Дніпропетровської області".

Як писав KHARKIV Today, Верховний Суд повернув земельну ділянку комунальної власності вартістю 9 мільйонів гривень територіальній громаді Харкова. На проспекті Перемоги мали звести багатоповерхівку.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.