Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'яни просять не оплачувати рахунки за воду до літа

Платити за водопостачання та водовідведення не потрібно.

Перерахунок зроблять до липня.

Харків'янам, як і раніше, не потрібно сплачувати рахунки за воду та каналізацію. Навіть тим споживачам, які отримують платіжки або бачать нарахування за лютий-травень у особистих кабінетах на сайті КП. Споживачам, які сплатили за ці послуги, гроші зарахують у рахунок майбутніх платежів. Про це повідомили у комунальному підприємстві "Харківводоканал".

"Всі нарахування за наші послуги з 24 лютого, а також за березень, квітень та травень включно, будуть перераховані протягом червня та липня і не підлягають оплаті. Підкреслю: всі нарахування за цей період підлягають перерахунку, та абонентам не доведеться сплачувати нарахування з 24 лютого і до кінця травня, а гроші будуть зараховані у рахунок майбутніх платежів", — пояснив заступник гендиректора КП "Харківводоканал" Тарас Грущак.

У "Харківводоканалі" зазначили, що під час війни підприємство продовжує стабільно працювати — забезпечувати жителів міста послугами з водовідведення та водопостачання і проводити ремонти, працівникам виплачуються зарплати.

Як писав KHARKIV Today, мер Харкова Ігор Терехов пообіцяв списати борги харків'ян з 24 лютого за комунальні послуги, що надаються містом, — опалення, вода, вивіз сміття та прибирання прибудинкової території. Заборгованість із газо- та електропостачання списувати не будуть, оскільки ці послуги надають не комунальні підприємства.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.