Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янка виграла чемпіонат світу з біатлону серед паралімпійців

Змагання чемпіонату світу проходять у Норвегії.

Параспортсмени з України, зокрема харків'яни, упродовж трьох днів змагань здобули дев'ять нагород.

Харківська спортсменка Людмила Ляшенко виграла чемпіонат світу з лижних перегонів та біатлону серед параспортсменів у місті Ліллехаммер (Норвегія). Про це повідомили у Харківській міській раді.

"Людмила Ляшенко стала найкращою у біатлоні на середній дистанції 10 кілометрів у класі стоячи. Срібним призером стала Ірина Буй (Вінницька область), а третє місце посіла Олександра Кононова (Київська область). У класі сидячих звання віцечемпіона отримав Тарас Радь (Тернопільська область) )", — пояснили у міськраді.

Нагадаємо, 16 січня на чемпіонаті світу у змаганнях з біатлону серед паралімпійців збірна України здобула одну золоту, дві срібні та одну бронзову медаль. За всі три дні у збірної України — 12 нагород (дві золоті, чотири срібні та шість бронзових медалей).

Як писав KHARKIV Today, на Паралімпіаді-2020 у Токіо, яка пройшла влітку 2021 року, харківський паралімпійський спортсмен Максим Крипак виборов п'ять золотих медалей.

У жовтні на Площі зірок біля ТРЦ Gulliver у Києві (Спортивна площа, 1а) відкрили нові паралімпійські зірки. Це три зірки на честь Героїв України — парабіатлоністки та лижниці Олени Юрковської, парапловців Максима Крипака і Віктора Смирнова.