Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

26 лютого, 2021 - 21:30

Харків'яни зможуть вибрати, де і коли вакцинуватися від COVID-19

Фото: ХОГА
З березня записувати в чергу обіцяють за допомогою програми "Дія".

Поки в Харківській області вакцинували 60 медиків.

З наступного тижня українці зможуть записатися в лист очікування на вакцинацію від коронавірусу через додаток "Дія". Про це повідомив віце-прем'єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Ми спільно з Міністерством охорони здоров'я запускаємо послугу записи в лист очікування вакцинації в" Дії ", яка запрацює наступного тижня", — розповів Михайло Федоров.

За його словами, з наступного тижня кожен охочий зможе записатися в список очікування на вакцинацію від COVID-19. Зробити це можна в додатку або на порталі "Дія". Також на вакцинацію записують через національний контакт-центр МОЗ 0800 60 20 19.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Перший день вакцинації від коронавірусу в Харкові

У Мінціфри уточнили, українцям, які будуть в електронній черзі, запропонують записатися в пункт вакцинації, вибравши конкретну дату і час візиту, згідно етапу, який визначений Дорожньою картою з вакцинації. Крім послуги, в "Дії" також будуть доступні відповіді на найбільш поширені запитання українців.

Вони вважають, що така організація процесу дозволить мінімізувати контакти і черги, допоможе чітко бачити детальну картину системи записів. Це дозволить Міністерству охорони здоров'я розробити логістичний план і зрозуміти реальний попит на вакцину.

Відзначимо, станом на 16:00 26 лютого в Харківській області вакцинували 60 медиків. Дані надали в пресслужбі Харківської облдержадміністрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Індійською вакциною погодився робити щеплення кожен десятий співробітник "інфекціонки"

Як писав KHARKIV Today, в ніч на 25 лютого в Харківську область прибуло 30 тисяч 400 доз вакцини з Індії Oxford / AstraZeneca (Covishield), її використовують для вакцинації 15 200 чоловік. Першою щеплення від коронавірусу зробила 36-річна лікарка-інфекціоністка Харківської обласної інфекційної лікарні. Разом з нею вакцинували дев'ятеро співробітників "інфекціонки" і десятеро медиків "швидкої" допомоги. Наступного дня вакцинувались 18 співробітників Харківського військового госпіталю.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.