Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

13 квітня, 2021 - 12:00

Харків'яни вимагають знищувати омелу, а не вирубувати дерева

Також просять продовжити роботу з озеленення.

Автор петиції називає вирубку і кронування дерев безглуздими.

13 квітня на сайті Харківської міськради з'явилася петиція про боротьбу з омелою і посадці дерев. Звернення написала Ольга Климко.

"Омелою заражені дуже багато дерев по всьому місту. Варто почати боротьбу з паразитом, не вирубуючи дерев. Якщо в Харкові є можливість рубати дерева (найчастіше безглуздо) і кронувати їх (часто даремно), то повинні знайтися кошти на боротьбу з омелою (не так і багато залишилося дерев в районах і особливо в центрі)", — пояснила автор петиції.

Вона додала, влітку в Харкові нестерпно жарко, а дерева дають захист від сонця і прохолоду.

"Краще висаджувати не якісь екзотичні дерева, а ті, що не потребують багато вологи і стійкі до посухи, наприклад, платани. Вирубуються просто всі дерева підряд, а садять якісь прутики, які потім випадково скошують бензопилами під час косовиці трави. Так, згодна, дерева, що висаджували в 30-х роках у Харкові для зменшення запиленості міста, вже їм майже сто років, вони старі і небезпечні, але все ж у Харкові дуже багато пилу і піску, і робота з озеленення повинна бути відновлена, до того ж, нагадую, "Коксохім" і "Термолайф" так і не закриті", — розповіла Ольга Климко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків рубають. Навіщо міські дерева обрізають "під нуль"?

Щоб звернення розглянули в Харківській міськраді, потрібно, щоб воно зібрало п'ять тисяч підписів. Підписати петицію можна за посиланням

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.