Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

02 березня, 2021 - 11:18

Харків'яни вимагають ввести безконтактну оплату проїзду в маршрутках

Фото: ХХ
Пасажири пропонують встановити в автобусах валідатори.

Зараз оплатити проїзд за допомогою E-ticket в Харкові можна в метро, тролейбусах і трамваях. Банківські картки приймають в підземці, а в 115 маршрутці розрахуватися можна як готівкою, так і встановивши додаток.

1 березня на сайті Харківської міськради опублікували петицію з проханням встановити валідатори для оплати проїзду в маршрутках. Автор звернення — Денис Денчик.

"Необхідно обладнати валідаторами маршрутки Харкова для оплати проїзду через E-ticket або банківською карткою", — написав він.

Поки петицію підписали десятеро чоловік. Для її розгляду потрібно зібрати п'ять тисяч і підписів за три місяці. Підтримати звернення можна тут.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До транспорту — без готівки. У Харкові в маршрутці можна платити смартфоном

Як писав KHARKIV Today, в грудні минулого року харків'яни писали петицію з проханням ввести E-ticket в маршрутках, але звернення зібрало всього 219 підписів і не потрапило до розгляду.

Нагадаємо, 1 грудня 2017 року в Харкові запустили систему оплати проїзду E-ticket. Оплатити проїзд такою карткою можна в метро, трамваях і тролейбусах. Досі розрахуватися в підземці можна і старою карткою метро, а в трамваях і тролейбусах за готівку продають квитки кондуктори. Наприкінці вересня 2020 року в метро почали ставити валідатори для оплати проїзду картками і смартфонами. Зараз такі пристрої є практично на кожній станції підземки.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.