Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'яни хочуть іншу назву одній зі станцій метро

Фото: КП "Харьковский метрополитен"
Крім назви, просять змінити декор колійних стін.

Станції метро "проспект Гагаріна" пропонують присвоїти назву "Левада".

20 травня на сайті Харківської міськради з'явилася петиція з проханням присвоїти станції метро назву однойменної залізничної станції, а також декорувати колійні стіни станції в українському стилі. Відповідне звернення опублікували на сайті мерії.

"Станція "Проспект Гагаріна" не має виходу на однойменний проспект, а її проєктна назва — "Левада". Відповідно до початкового проєкту станція повинна була носити назву "Левада". Було підготовлено відповідно до назви станції оформлення з елементами українського народного мистецтва і оригінальними розписами. На  стінах станції повинна була красуватися мозаїка із зображенням українських польових трав і квітів. Однак це не сподобалося партійному керівництву області, і незадовго до відкриття станції її архітектурне оформлення було знищено, а замість нього з'явилася досить стандартне оформлення колійних стін", — написав автор петиції Василь Бабич.

Щоб звернення розглянули у Харківській міськраді, його повинні підписати п'ять тисяч людей за три місяці. Підтримати петицію можна тут

Нагадаємо, 12 серпня минулого року у Харківській підземці змінили назву станції "Московський проспект" на "Турбоатом", там змінили таблички і переозвучили оголошення.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.