Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'яни їдуть до Офісу президента вимагати зупинки "Коксохіму"

 Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Приєднатися просять усіх небайдужих.

Проблему "Коксохіму" просять вирішити Раду нацбезпеки і оборони.

У середу 31 березня під Офісом президента в Києві пройде пікет. До столиці поїдуть харків'яни, які не розуміють, чому "Коксовий завод "Новомет" дсі працює і "труїть все місто".

"Це підприємство забруднювало повітря постійно, але з кінця серпня минулого року, зі зміною його власників, рівень забруднення навколишнього середовища виріс в рази — дихати в прилеглих районах стало просто неможливо. Другий рік підприємство працює незаконно — без дозволу на викиди, але його керівництво мало не сміється в очі, заспокоюючи, що воно в процесі його отримання. Численні звернення до усіх причетних органів, більше двох десятків публічних акцій, петиція з 25000 підписами до президента — вплинути на харківський "Коксовий" не змогло ніщо. Президент на петицію доручив відповісти Кабміну, той надіслав звичайну відписку. Ми не збираємося платити своїм здоров'ям і здоров'ям своїх дітей за надприбутки злочинців!", — пояснили організатори пікету.

Харків'яни сподіваються, що проблему "Коксохіму" зможе вирішити Рада нацбезпеки і оборони, якщо і вона виявиться не здатною на це, то вони обіцяють проводити радикальні акції.

До акції під Офісом президента закликають приєднатися всіх небайдужих до забруднення повітря. З Харкова організовують виїзд автобусом (до 20 чоловік безкоштовно). Він відправиться до столиці у вівторок 30 березня і повернеться приблизно о 23:30 в середу 31 березня. З організаційних питань можна телефонувати за номером: 099-914-14-89 (Олександр). Початок мітингу о 9:00.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківський "Коксохім" подав до суду на Держекоінспекцію

Нагадаємо, 24 березня керівнику "Коксохіму" вручили підозру. Слідчі встановили, що керівництво заводу організувало виробничий процес з грубими порушеннями екологічних норм. Незважаючи на це, завод продовжує працювати.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.