Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янам, які платили за тепло і гарячу воду навесні, зроблять перерахунок

Фото: KHARKIV Today
Ці гроші зарахують у наступні періоди оплати як авансовий платіж.

Навесні тепловики продовжували роботу, незважаючи на обстріл.

Платіжки за три воєнні місяці залишаються нульовими. Гроші, які жителі міста сплатили за тепло та гарячу воду навесні, стануть авансом на майбутнє. Про це повідомив фінансовий директор комунального підприємства "Харківські теплові мережі" Ігор Горішний.

"Співробітники "Харківських теплових мереж", незважаючи на бомбардування, обстріли, руйнування об'єктів, погодні умови, робили все можливе і навіть неможливе для того, щоб ви у повному обсязі отримували послуги з теплової енергії та гарячої води. А ви у цей час також, незважаючи на проблеми, оплачували ці спожиті комунальні послуги. Міський голова Ігор Терехов пообіцяв, що за ці три місяці воєнних дій платіжки будуть нульовими і комунальні послуги нараховуватимуться. Ми вже включилися у роботу з виконання цих обіцянок і проводимо перерахунки щодо кожного абонента оплат з метою того, щоб якщо будуть переплати, ми включимо їх у наступні періоди оплати як авансовий платіж", — пояснив він.

Нагадаємо, харків'янам навесні не потрібно платити за квитанціями, котрі приходять як розрахунок за житлово-комунальні послуги. Оплачувати потрібно лише рахунки за газ та електроенергію.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.