Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янам пропонують замовити соціальне таксі на виборчу дільницю

Фото: Харьковский горсовет
Люди з інвалідністю можуть дістатися до виборчої дільниці за допомогою соціального таксі.

Замовити таксі на вибори можна до п'ятниці, 29 жовтня.

Жителям Харкова пропонують замовити соціальне таксі "Інватаксі" у день виборів – 31 жовтня. Про це повідомили у департаменті соціальної політики Харківської міської ради.

"Щоб реалізувати своє право голосу під час позачергових виборів харківського міського голови Харківського району Харківської області у день голосування, 31 жовтня 2021 року, ви можете скористатися транспортною соціальною послугою для прибуття на виборчу дільницю", — пояснили у департаменті.

Щоб замовити соціальне таксі, потрібно зателефонувати за номерами телефону — 715-73 -96 або +38(067)-572-31-05 (з понеділка до п'ятниці з 9:00 до 17:00). Останнім днем, коли можна залишити заявку, вважається п'ятниця, 29 жовтня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На низькому старті: як у Харкові відбудуться вибори мера?

Нагадаємо, "Інватаксі" — муніципальне безкоштовне таксі для людей з інвалідністю. Працює у Харкові з 2008 року. Як повідомляли у Харківській міськраді, торік із 1500 чоловік з інвалідністю клієнтами "Інватаксі" були 910. Соціальна послуга надається лише жителям Харкова — людям з інвалідністю 1-2 групи, дітям з інвалідністю старше за п'ять років з ураженням опорно-рухового апарату. Перевезення здійснюється на спеціалізованих мікроавтобусах, обладнаних підйомниками. На місяць один житель може отримати шість безкоштовних поїздок у такому таксі. Фінансується послуга із міського бюджету.

Як писав KHARKIV Today, вибори харківського міського голови відбудуться 31 жовтня 2021 року. У виборчому бюлетені залишилося десять кандидатів.

    Простий текст

    • No HTML tags allowed.
    • Lines and paragraphs break automatically.
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.