Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янам будуть роздавати гаряче харчування

Фото: Харківська міськрада
Їжу роздаватимуть усім, хто цього потребує.

Для отримання гарячої їжі потрібно мати з собою посуд.

Із четверга 1 грудня у Харкові планують організувати пункти видачі гарячого харчування. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на мера Харкова Ігоря Терехова.

"Отримати харчування зможе кожен, хто цього потребуватиме. Для цього потрібно буде взяти з собою посуд. Продукти для приготування їжі надаватимуть міста-партнери", — розповіли у міськраді.

Ігор Терехов нагадав, що в усіх районах Харкова планують відкрити понад 200 пунктів обігріву. В них будуть пічки, генератори, запас питної води та медикаментів. Місто все ще потребує генераторів.

Про розташування найближчого пункту харків'яни зможуть дізнатися з оголошень на під'їздах. Зокрема, пункти обігріву планують відкрити на територіях шкіл, комунальних підприємств, центральних теплових пунктів.

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області діють "пункти незламності". На карті їх можна знайти понад двісті. Однак більшість із них — просто пункти обігріву, із генератором, але без інтернету. Крім того, жителям Харківщини пропонують зігрітися у відділах та управліннях поліції.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.