Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян закликають не використовувати георгіївські стрічки 8 і 9 травня

У Харкові пройдуть масові заходи до Дня пам'яті і примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На заходах очікують понад 38 тисяч жителів Харківської області.

8 і 9 травня в Харкові пройдуть заходи до Дня пам'яті і примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У цей час харків'ян просять не використовувати георгіївські стрічки та іншу заборонену символіку. Стежити за порядком будуть понад 2000 правоохоронців, — повідомили у відділі комунікації Головного управління Нацполіції в Харківській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За Перемогу. Як харківські політики ділитимуть 9 травня

"Поліцейські Харківщини закликають громадян утриматися від використання георгіївських стрічок і іншої забороненої символіки. Згідно з чинним законодавством, в Україні заборонено виготовлення та пропаганда комуністичної та націонал-соціалістичної символіки", — відзначили в поліції.

За даними поліції, в заходах візьмуть участь понад 38 тисяч жителів Харківської області. У ці дні заплановано покладання квітів на Меморіалі Слави, Меморіальному комплексі "Висота маршала Конєва", автопробіг, виставка тематичної ретротехніки на площі Свободи, реквієм за учасниками війни на центральній алеї Меморіалу Слави та заходи в міських парках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як Меморіал у Харкові готували до 9 травня

Стежити за порядком будуть понад 2000 правоохоронців — 1500 співробітників поліції, 150 військовослужбовців Нацгвардії і 400 курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ. Також введуть піше патрулювання.

Як писав KHARKIV Today, станом на 1 січня 2021 року в Харкові живуть 300 чоловік, які брали участь у війні 1941-45 років. З них визволителів міста в живих залишилося дуже мало.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.