Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'ян просять повідомляти про боєприпаси, що не розірвалися

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Інформацію передадуть рятувальникам.

Тим, хто помітив такі боєприпаси, потрібно писати до чат-бота в Telegram.

Повідомлення про снаряд, бомбу або гранати, які не розірвалися, та про іншу знайдену зброю, приймає чат-бот. Відповідну інформацію опублікували у міській диспетчерській службі "1562".

"Інформацію буде надано Держслужбі з надзвичайних ситуацій", — повідомили там.

Чат-бот у Telegram можна знайти, написавши в рядок пошуку @bomb_found_bot. Чат-бот просить надіслати фото знахідки або описати її, а також адресу або опис місця, ще можна поділитися місцезнаходженням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти обстрілюють околиці Харкова "Градами". Постраждали дитяча лікарня, будинки і депо

Як писав KHARKIV Today, близько 5 ранку 24 лютого Росія почала наступ на Україну. Атак зазнали Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Маріуполь, Краматорськ, пізніше ворожі обстріли поширилися на інші населені пункти України. Президент Володимир Зеленський оголосив на всій території України військовий стан, потім мобілізацію.

Станом на 18:00 26 лютого було відомо, що внаслідок російського вторгнення в регіоні загинули 13 людей, 103 людини — постраждали. 

У ніч із 27 на 28 лютого були обстріляні Ізюм, Пісочин, Новий Високий, Березівка (поряд із Високим), снаряди прилітали до Південного, гриміло у Змієві. Напружена обстановка у Балаклії, яка після вибуху Задонецького мосту залишилася відрізаною від Харкова. У Харкові постріли лунають на околицях — у районі Північної Салтівки, аеропорту, у П'ятихатках.

Під владою окупантів 28 лютого залишаються Вовчанськ і багато сіл поруч, Липці та Циркуни, а також Куп'янськ.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.