Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський зоопарк змінює режим роботи

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Відвідати зоопарк можна буде до 15:30.

Зміни у графіку роботи зоопарку пов'язані зі скороченням світлового дня.

З вівторка, 2 листопада, Харківський зоопарк працюватиме з 9:00 до 15:30. Після 15:30 зоопарк буде відкритий лише на вихід, усі відвідувачі мають залишити територію до 17:00. Понеділок лишається санітарним днем. Про це повідомили у офіційному Telegram-каналі Харківського зоопарку.

"Зимовий режим роботи пов'язаний з урахуванням біологічних особливостей та специфіки експонування тварин певних видів з настанням холодів. Деякі тварини восени та взимку менш активні у темний час доби. Перехід же на новий графік роботи дозволить відвідувачам зоопарку спостерігати за тваринами у години їхньої максимальної активності", — пояснили у зоопарку.

Як писав KHARKIV Today, Харківський зоопарк прийняв перших відвідувачів після реконструкції 23 серпня. Гостей зоопарку пускали групами за запрошеннями. Поки що доступні локації "Стежка тигрів" та "Африканська савана".

У вересні у Харківському зоопарку анонсували прибуття пінгвінів, білого ведмедя та полярного вовка. Якщо раніше у зоопарку утримувалися 7 тисяч тварин, то тепер їх буде близько 1500. У жовтні до зоопарку привезли з Європи трьох самок пінгвіна Гумбольдта — Маргарет, Агату і Шарлотту.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.