Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський завод годував школярів підробленим маслом

Фальсифікат знайшли у школах Кіровоградської області.

У вершковому маслі замість тваринних жирів використовували рослинні.

Під час позапланових перевірок у двох школах Кіровоградської області виявили вершкове масло "Селянське" з 73-відсотками жиру Богодухівського молокозаводу (перебуває у Харкові), яке не відповідало вимогам міжнародних стандартів за тригліцеридним складом. Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Кіровоградській області

"При виготовленні масла замість жирів тваринного походження використовували рослинні, що є фальсифікацією продукції та порушенням чинного законодавства. Виробником масла на етикетці вказано товариство з обмеженою відповідальністю "Богодухівський молзавод"", — пояснили у Держпродспоживслужбі.

Після перевірки співробітники Держпродспоживслужби винесли рішення про вилучення масла зі шкіл. Як зазначили у Держпродспоживслужбі, фальсифікацію масла Богодухівським молокозаводом фіксують у Кіровоградській області вчетверте (раніше було масло і сир).

Як писав KHARKIV Today, у листопаді 2020 року Богодухівський молокозавод (перебуває в Харкові) оштрафували на 29,6 мільйона гривень, Малороганський молочний завод (Мала Рогань, Харківський район) — на 4,4 мільйона гривень. Заводи випускали масло з рослинними жирами.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.