Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський виш відновлює навчання в онлайн-форматі

Фото: KHARKIV Today.
На "дистанційку" виходять студенти "ХПІ".

Навчання у НТУ "ХПІ" буде в асинхронному режимі без прив'язки до розкладу занять.

У понеділок 28 березня у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" відновлюється навчальний процес, але у дистанційному форматі. Відповідний наказ №112 від 25 березня підписав ректор ХПІ Євген Сокол.

"Відповідно до наказу №110 щодо відновлення навчального процесу в дистанційній формі в асинхронному режимі без прив'язки до розкладу занять наказую затвердити оновлений графік навчального процесу на весняний семестр 2021-2022 та опублікувати його на офіційному сайті університету", — сказано в наказі.

Відповідно до наказу:

  • загальні терміни виконання навчального процесу залишаються без змін, натомість його ущільнюють за рахунок перерозподілу видів навчальної діяльності;
  • дозволено заміну дипломного проєкту на 4 курсі бакалаврського рівня на випускний кваліфікаційний іспит;
  • скорочується переддипломна практика з допомогою збільшення теоретичної підготовки;
  • графік навчального процесу уніфікований для всіхм студентів;
  • у деяких випадках студентам можуть дозволити проходити навчальний процес за індивідуальним планом.

Зазначимо, раніше повідомили про поновлення навчання з 1 квітня у Харківському педагогічному університеті ім. Г. С. Сковороди.

Як писав KHARKIV Today, із 14 березня тимчасово призупинив освітню роботу ХНУ ім. Каразіна. Попередньо планувалося, що лекцій та занять не буде два тижні. Про поновлення навчання у ХНУ ім. Каразіна поки що не повідомили. 20 березня у ВНЗ звернулися до іноземних студентів.

"Найближчим часом навчальний процес у Каразінському університеті буде переглянуто та відновлено, а у вас з'явиться можливість продовжити навчання онлайн", — сказано у зверненні.

У Харківському національному університеті радіоелектроніки канікули — до 1 квітня. 15 березня у ХНУРЕ запустили опитування про готовність студентів навчатися дистанційно після 1 квітня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.