Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський військком запевняє, що людей без досвіду не відправлять у зону бойових дій

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Усі військовозобов'язані мають пройти підготовку тривалістю до двох місяців.

У Харківській області триває мобілізація.

Перш ніж відправитися до військових частин, мобілізовані проходять підготовку незалежно від наявності чи відсутності в них досвіду. Тренування і злагодження можуть тривати до двох місяців. Направляти призовників, які не мають військового досвіду, у зону бойових дій не будуть.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повісток у "Дії" не буде: у Мінцифри відповіли харківському військовому комісару

"До 18 серпня в нас діє воєнний стан, проводиться мобілізація, нічого не змінилось. Жоден військовозобов'язаний не може бути призваний відразу до частини, навіть ті, що мають досвід, лише після підготовки від місяця до двох іде розподіл по частинах і установах. Нема такого, як на початку агресії, коли люди могли самі поїхати до частини і їх брали. На сьогодні ситуація стабілізувалася. Ми виключили момент, коли людина, що немає досвіду, опиняється в зоні бойових дій, такі випадки відсутні", — повідомив начальник Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Арап..

Як писав KHARKIV Today, під час мобілізації центрам комплектування дозволено вручати повістки незалежно від місця перебування військовозобов'язаних на військовому обліку. У квітні Кабінет міністрів України ухвалив постанову "Про внесення змін до положення про територіальні центри комплектування та соціальної підтримки". Положення було затверджено постановою №154 від 23 лютого 2022 року.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.