Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський студент загинув на Донеччині

Фото: ХНАДУ
Єгор Бовін захищав Україну від загарбників у Донецькій області.

Єгору Бовіну було 23 роки.

7 серпня у боях біля міста Бахмут Донецької області загинув студент першого курсу магістратури дорожньо-будівельного факультету Харківського національного автомобільно-дорожнього університету Єгор Бовін. Про це повідомили на офіційній сторінці кафедри мостів ХНАДУ у Facebook.

"Наші глибокі співчуття усім рідним та близьким Єгора. Вічна та світла пам’ять Герою, Захиснику України!", — сказано у повідомленні.

Кафедра мостів ХНАДУ розмістила номер банківської картки батька Єгора Бовіна для допомоги: 4149 4993 4724 7007 (Бовін Олександр Анатолійович).

За інформацією видання Kramatorsk Post, Єгор Бовін був родом із Краматорська. Навчався у Харкові, входив до складу "Нацкорпус. Харків". Загинув від російської міни під час виконання бойового завдання.

"Єгор народився 1999 року, з дитинства захоплювався фантастикою, технікою. У школі писав книги по всесвіту Сталкера, займався спортом. Навчався у Харкові, був бійцем харківського "Нацкорпусу" і після 24 лютого активно шукав спосіб потрапити в армію, щоб захищати Україну", — розповіли у виданні.

погиб
Єгор Бовін. Фото: ХНАДУ

Як писав KHARKIV Today, 14 серпня на російсько-українській війні загинув один із кращих льотчиків Повітряних сил Збройних сил України Антон Листопад

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.