Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Загинув випускник харківського університету. Він був одним із кращих льотчиків України

Антон Листопад. Фото: соцмережі
Антон Листопад був військовим пілотом вищого класу.

Герой був ведучим авіаційної колони над Хрещатиком у день 30-тої річниці Незалежності. 

14 серпня на російсько-українській війні загинув один із кращих льотчиків Повітряних сил Збройних сил України Антон Листопад. Про це повідомив Фізико-технічний ліцей Івано-Франківської обласної ради. 

У ліцей Антон Листопад вступив у 2005 році, завершив ліцейну науку — у 2008. Упродовж 2013-2018 років він навчався в Харківському національному університеті Повітряних сил ім. Івана Кожедуба, став військовим пілотом вищого класу.

Антон Листопад. Фото: соцмережі
Антон Листопад. Фото: соцмережі

"Мільйони українців із захопленням і гордістю спостерігали у день 30-тої річниці Незалежності проліт над Хрещатиком авіаційної колони параду військ. Ведучим цієї колони був саме наш Антон Листопад. Його дорога за штурвал винищувача була непростою, але осмисленою. Однак юнак вперто йшов до своєї мрії — стати льотчиком, літати високо в небі, як птах, і орлиним поглядом споглядати красу Землі. У 2019 році Антон визнаний кращим льотчиком Повітряних Сил ЗСУ, був був учасником бойових дій на сході України", — розповіли у ліцеї, де навчався майбутній Герой.

Із перших хвилин повномасштабної війни Росії проти України капітан Антон Листопад був на захисті Свободи і Незалежності України. За кілька днів до загибелі Листопада відзначив високою державною нагородою президент Володимир Зеленський — вручив орден за мужність 3-го ступеня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.