Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський підрозділ знищив танк та уразив БТР окупантів

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Росіяни використовували техніку для наступів.

Цілі виявили на Бахмутському напрямку.

Харківські бійці за допомогою  FPV-дронів знищили дві одиниці російської техніки та уразили — ще чотири, також удалося поранити чотирьох загарбників. Техніку помітили на дорогах у місті Часів Яр Бахмутського району (Донеччина). Окупанти використовували її для наступів. Успішну операцію зі знищення та ураження ворожої техніки провели військові батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів "Ахіллес", яка входить до складу 92-ї окремої штурмової бригади ім. кошового отамана Івана Сірка.

"Для підтримки темпів наступу на Часів Яр окупанти залучають навіть раритетну техніку, зокрема і танк Т-62, який був знищений батальйоном ударних БпАК "АХІЛЛЕС" 92 ОШБр", — розповів командир "Ахіллесу" Юрій Федоренко.

Окрім танка Т-62, знищити вдалося броньовану ремонтно-евакуаційну машину, уразити — БТР-82, дві "буханки" (автівка Ульяновського автозаводу) та "Урал".

На танку була встановлена 115-міліметрова гармата та кулемет калібру 7,62 міліметра. У танку вміщається екіпаж із трьох людей. Вартість танку оцінена у 300 000 доларів. БТР-82 був озброєний 30-міліметровим кулеметом і ще одним — калібру 7,62 міліметра. Він розрахований на екіпаж із трьох людей та десант — із семи.

Як писав KHARKIV Today, на Харківському напрямку знищили чотири російських гармати. Окупанти сховали гармати серед дерев.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.