Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський оборонний завод отримав замовлення на 3,4 мільярда гривень

Фото: Укроборонпром
Така кількість замовлень у Заводу ім. Малишева — вперше за останні три роки.

Завод ім. Малишева виконує два іноземні замовлення і готується до спільної роботи з іншим заводом.

На початок 2022 року загальна сума підписаних контрактів на Заводі Малишева становить понад 3,4 мільярда гривень. Про це повідомили у державному концерні "Укроборонпром" із посиланням на гендиректора Заводу ім. Малишева Олега Винника.

"Поточний рік для Заводу ім. Малишева має стати переломним. За останні три роки ми вперше маємо такий великий обсяг законтрактованих замовлень", — сказав Винник.

завод

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Харківському бронетанковому заводі показали модернізовану техніку

Зокрема, Завод ім. Малишева продовжує виконувати контракт по ремонту парку танків Т-80УД на суму 85,6 мільйона доларів, який підписав у лютому 2021 року з Пакистаном, отримав від Пакистану додаткові контракти у бронетанковій галузі на суму понад 32 мільйони доларів. На Заводі Малишева провели аудит усіх пропозицій від бізнес-партнерів і готуються до нових замовлень.

"Йдеться про відновлення виготовлення гусеничних стрічок для БМП-1/2, збільшення обсягів виробництва корпусів для БТР-4 та модернізації спільно з Харківським бронетанковим заводом танка Т-64 до виду Т-64БМ-2. Розглядається також можливість виробництва на заводі бронетранспортерів "Дозор", отримання прямих замовлень від Міноборони України на постачання запчастин для бронетехніки, відпрацювання питання щодо відновлення виробництва БТР-4", — пояснили в "Укроборонпромі".

Як писав KHARKIV Today, 1 жовтня 2021 року державний концерн "Укроборонпром" оголосив набір кандидатів на посаду генерального директора державного підприємства "Завод ім. Малишева"". Василь Крилас звільнився з посади гендиректора Заводу Малишева 13 жовтня. Наприкінці листопада на Завод Малишева призначили нового гендиректора. Ним став Олег Винник, який раніше керував компанією "Дніпроважмаш", був головою правління Горлівського авторемонтного заводу та Запорізького електровозоремонтного заводу. Станом на середину січня 2022 року на Заводі ім. Малишева було відкрито 15 вакансій.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.