Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Звільнився директор харківського оборонного заводу

Василий Крылас (в центре). Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Василь Крилас подав декларацію перед звільненням.

У жовтні "Укроборонпром" оголосив конкурс на посаду гендиректора заводу Малишева, через місяць Василь Крилас заявив про звільнення.

Генеральний директор державного підприємства "Завод ім. Малишева" Василь Крилас звільнився. Це стало відомо із відповідної декларації перед звільненням, яку Крилас опублікував у Єдиному державному реєстрі декларацій.

Декларація охоплює період з 1 січня до 13 жовтня. За цей час Крилас на посаді гендиректора заводу ім. Малишева отримав 3 911 559 гривень зарплати. У декларації Крилас вказав заощадження: 36 000 гривень та 8000 доларів готівкою, 106 668 гривень, 675 гривень та 70 230 доларів — на банківських рахунках.

Нагадаємо, Василь Крилас очолив завод Малишева у січні 2020 року.

Як писав KHARKIV Today, 1 жовтня державний концерн "Укроборонпром" оголосив добір кандидатів на посаду генерального директора державного підприємства "Завод ім. Малишева"". Охочі взяти участь у відборі могли подати відповідні заяви до 17 жовтня. Про це повідомили у ДК "Укроборонпром". Від нового гендиректора чекають на трансформацію заводу Малишева з підприємства радянської промисловості у сучасну компанію.

Зазначимо, ДП "Завод ім. Малишева" було засновано 1895 року як паровозобудівний завод. Пізніше став спеціалізуватися з виробництва військової техніки. Сьогодні виготовляє колісну та гусеничну техніку, двигуни, машини для ремонту трубопроводів, запчастини для бурового обладнання, техніку для видобутку вугілля. Сьогодні на заводі Малишева працюють 3206 працівників, середня зарплата становить 10840 гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.