Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський футбольний клуб знайшов інвестора

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
"Металіст 1925" збережений.

Бюджет на сезон "Металісту 1925" не зміниться.

Харківський футбольний клуб "Металіст 1925", генеральний інвестор якого два дні тому повідомив про припинення його фінансування, наразі знайшов інвестора. Хто ним став, поки не повідомляють. Однак у "Металісті" запевняють: загроза зникнення клубу минула, команда — збережена та продовжує тренуватися. Зараз клуб готується до матчу у Львові, який відбудеться у неділю.

"Навмисно уникаю конкретики і не деталізую портрет нового партнера та інвестора. У цьому питанні ініціатива цілком на протилежній "половині поля". У найближчі два-три дні всі крапки над "i" буде розставлено. Зазначу, що зверстаний та затверджений у червні 2023 року бюджет клубу на змагальний період сезону-2023/24 змін не зазнає. Контрактні зобов'язання перед футболістами, тренерським штабом та персоналом не зменшуються. Про що на цю мить можна казати як про факт - "Металіст 1925" збережено", — повідомив виконавчий директор "Металісту 1925" Андрій Недєлін.

Як писав KHARKIV Today, 30 серпня генеральний інвестор, компанія АES Group, повідомила про те, що припиняє фінансування футбольного клубу "Металіст 1925". Причиною припинення фінансування стала втрата майна компанії через російські обстріли.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.